Specjalista ds. rozwoju sprzedaży i partnerów zagranicznych
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
MPP | Cyfrowa Foto
2. 2. 2024

Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • kreatywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych;
  • prowadzenie negocjacji handlowych ze stałymi partnerami korporacyjnymi, w tym negocjowanie umów handlowych;
  • monitorowanie realizacji umów partnerskich;
  • realizowanie założonych kwartalnych planów / KPI’ów sprzedażowych (ilościowych i wartościowych) pod kątem obecnych i potencjalnych partnerów;
  • współpraca przy tworzeniu kalkulacji oraz adekwatnej strategii cenowej produktów;
  • analizowanie rynku i konkurencji w segmencie fotoproduktów, celem proponowania nieszablonowych rozwiązań i zwiększania przychodów;
  • współpraca z działem marketingu w ramach wykorzystania i rozwoju obecnej oferty produktowej.

Nasze wymagania

  • min. 3 - letnie doświadczenie w podobnej roli jako handlowiec / business developer z udowodnionymi sukcesami pozyskiwania klientów biznesowych;
  • doskonałe umiejętności handlowe, w tym łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów oraz utrzymywaniu długofalowych relacji biznesowych;
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne;
  • bardzo dobre umiejętności analizowania, negocjowania i konstruowania umów handlowych;
  • zaawansowany poziom języka angielskiego wykorzystywany w codziennej pracy, poziom min. C1;
  • dobre umiejętności analityczne, w tym biegłość w obsłudze programu Excel.

To oferujemy

  • forma współpracy dostosowana do oczekiwań kandydata;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • jasny zakres obowiązków oraz realny wpływ na rozwój biznesu;
  • benefity w postaci dofinansowania do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowego, dofinansowanie do karty MultiSport, zniżki pracownicze, pakiety szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
  • możliwość częściowej pracy zdalnej w ramach zasad obowiązujących w organizacji (biuro mieści się w komfortowym i nowoczesnym budynku w strefie ekonomicznej w Zaczerniu k. Rzeszowa).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W MPP | Cyfrowa Foto wspólnie tworzymy środowisko dla ludzi z pasją.

Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii i nowoczesnego introligatorstwa, rozwijając takie marki jak Colorland, nPhoto, Uwolnij Kolory, Decor Mint, Artibo czy Presejo. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie to, co najważniejsze - uchwycone wspomnienia i utrwalone emocje. Zawsze perfekcyjnej jakości i zawsze przykładając maksimum uwagi do tego, aby nie tylko nasz produkt, ale także doświadczenie zakupowe były dla każdej osoby wyjątkowe.

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179