Specjalista ds. sprzedaży
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
MPP Cyfrowa Foto
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. tworzenie portfela partnerów biznesowych z Polski dla marki nPhoto;
  2. utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami - fotografami;
  3. wykorzystywanie telefonu i internetu jako głównych narzędzi pracy;
  4. osiąganie celów jakościowych i ilościowych;
  5. uczestnictwo w targach ogólnopolskich;
  6. prezentacja firmy na warsztatach i spotkaniach dla fotografów;
  7. praca w kilkuosobowym zespole handlowym.

WYMAGANIA:
  1. doświadczenie w pracy jako handlowiec;
  2. umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami;
  3. wyczucie biznesowe oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  4. umiejętność pracy na celach;
  5. umiejętność pracy w zespole;
  6. prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
  1. partnerską relację ze współpracownikami i nieformalną atmosferę pracy;
  2. przejrzysty zakres obowiązków;
  3. udział w ambitnych projektach;
  4. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  5. pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, Multisport);
  6. pracę w nowoczesnym biurze w Zaczerniu k. Rzeszowa.

  7. Praca Rzeszów
  8. Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  9. Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  10. Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  11. Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  12. Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  13. Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  14. Specjalista ds. transportu Rzeszów
  15. Specjalista ds. HR Rzeszów
  16. Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  17. Specjalista ds. Zaopatrzenia Rzeszów
  18. Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190