Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych
  • Rzeszów, podkarpackie
Rzeszów
3. 2. 2024

Miejsce pracy: Świlcza

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych zainteresowanych usługami kupna samochodów osobowych
  • Kompleksowa obsługa klientów
  • Budowanie i utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w branży sprzedaży i handlu
  • Zainteresowanie i wiedza z zakresu tematyki motoryzacji
  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła obsługa programu MS Office oraz CRM

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + wysokie prowizje
  • Pracę w jednej z flagowych marek samochodowych
  • Godziny pracy od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty (dwie w miesiącu) od 8:00 do 14:00
  • Auto służbowe
  • Wypłacane nadgodziny
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Karta multisport
  • Wyjścia integracyjne
  • Paczki na święta
  • Ubezpieczenie na życie

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190