Specjalista ds. sprzedaży B2B
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
SalesHR
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa i podtrzymywanie relacji z istniejącą już bazą Klientów krajowych na określonym obszarze Polski (do 3-4 województw) - 50% czasu pracy
  • Skuteczne pozyskiwanie zamówień od nowych odbiorców na 3-4 województwach, aktywna sprzedaż - 50% czasu pracy
  • Dbanie o bardzo dobre relacje z Klientami oraz o bardzo dobry wizerunek Firmy
  • Badanie potrzeb Klientów oraz działań konkurencji
  • Negocjacje handlowe z Klientami
  • Regularne delegacje do Klientów potencjalnych, w celu nawiązania relacji oraz współpracy
  • Udział w targach branżowych
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych

WYMAGANIA:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym (sprzedaż do klientów B2B)
  • Umiejętność nawiązywania relacji z Klientami
  • Dobre umiejętności negocjacyjne
  • Systematyczność w pracy oraz planowaniu zadań
  • Zorientowanie na cel

OFERUJEMY:
  • stała podstawa w oparciu o umowę o pracę (otwartość na oczekiwania)
  • dodatkowe stałe comiesięczne prowizje od sprzedaży
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w komfortowo urządzonym biurze, w firmie mającej duże moce produkcyjne i stałych odbiorców
  • na potrzeby ewentualnych wyjazdów - samochód służbowy
  • dużą samodzielność oraz na początkowym etapie - niezbędne wdrożenie i szkolenia produktowe

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190