Specjalista ds. rozwoju sprzedaży i partnerów zagranicznych
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
MPP Cyfrowa Foto
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. kreatywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych;
  2. prowadzenie negocjacji handlowych ze stałymi partnerami korporacyjnymi, w tym negocjowanie umów handlowych;
  3. monitorowanie realizacji umów partnerskich;
  4. realizowanie założonych kwartalnych planów / KPI’ów sprzedażowych (ilościowych i wartościowych) pod kątem obecnych i potencjalnych partnerów;
  5. współpraca przy tworzeniu kalkulacji oraz adekwatnej strategii cenowej produktów;
  6. analizowanie rynku i konkurencji w segmencie fotoproduktów, celem proponowania nieszablonowych rozwiązań i zwiększania przychodów;
  7. współpraca z działem marketingu w ramach wykorzystania i rozwoju obecnej oferty produktowej.

WYMAGANIA:
  1. min. 3 - letnie doświadczenie w podobnej roli jako handlowiec / business developer z udowodnionymi sukcesami pozyskiwania klientów biznesowych;
  2. doskonałe umiejętności handlowe, w tym łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów oraz utrzymywaniu długofalowych relacji biznesowych;
  3. doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne;
  4. bardzo dobre umiejętności analizowania, negocjowania i konstruowania umów handlowych;
  5. zaawansowany poziom języka angielskiego wykorzystywany w codziennej pracy, poziom min. C1;
  6. dobre umiejętności analityczne, w tym biegłość w obsłudze programu Excel.

OFERUJEMY:
  1. forma współpracy dostosowana do oczekiwań kandydata;
  2. atrakcyjne wynagrodzenie;
  3. jasny zakres obowiązków oraz realny wpływ na rozwój biznesu;
  4. benefity w postaci dofinansowania do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowego, dofinansowanie do karty MultiSport, zniżki pracownicze, pakiety szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
  5. możliwość częściowej pracy zdalnej w ramach zasad obowiązujących w organizacji (biuro mieści się w komfortowym i nowoczesnym budynku w strefie ekonomicznej w Zaczerniu k. Rzeszowa).

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179