Specjalista ds. Rolnictwa Precyzyjnego
  • Slupsk
Słupsk, Slupsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Miejsce pracy: Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne prezentowanie i demonstrację systemów rolnictwa precyzyjnego
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz bieżącą obsługę powierzonej bazy klientów
  • Instalację i uruchamianie systemów rolnictwa precyzyjnego
  • Wsparcie dla klienta w zakresie obsługi systemów
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • Uczestnictwo w targach i wystawach branżowych
  • Raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Zainteresowanie nowinkami technicznymi
  • Zaangażowanie
  • Gotowość do ciągłego podnoszenia swojej wiedzy

Mile widziane

  • Znajomość branży rolniczej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowa o pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach i wdrożeniach
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. to największy w Polsce autoryzowany dealer marki JOHN DEERE. Działamy na terenie północno-zachodniej części Polski. Naszym klientom oferujemy szerokie portfolio maszyny rolniczych, sprawny serwis, dostępność części oraz rozwiązania rolnictwa precyzyjnego. Agro-Sieć Maszyny to firma, która powstała z pasji i miłości do rolnictwa dla rolnictwa.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Słupsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Słupsk
  • Specjalista ds. Zakupów Słupsk
  • Specjalista ds. marketingu Słupsk
  • Specjalista ds. ofertowania Słupsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Słupsk
  • Specjalista ds. Eksportu Słupsk
  • Specjalista ds. transportu Słupsk
  • Specjalista ds. HR Słupsk
  • Specjalista ds. turystyki Słupsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246