Specjalista ds. controllingu
  • Słupsk
specjalista ds. controllingu
Słupsk, Słupsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Nasz Klient - firma produkcyjna z branży automotive rozszerza swój zespół finansowy.

Poszukujemy specjalisty ds. controllingu, który skupiałby się na analizie danych, forecastingu oraz planowaniu biznesowym.

Jeśli masz doświadczenie w controllingu i jesteś gotowy na nowe wyzwanie - zachęcamy do aplikacji.

Chętnie opowiemy więcej w rozmowie telefonicznej.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunkowe w obszarze ekonomii, finansów i rachunkowości, czy audytu)
  • doświadczenia w obszarze analiz lub controllingu w firmie produkcyjnej lub audytowej
  • biegłej znajomości MS Excel
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • znajomości zasad rachunkowości przedsiębiorstw produkcyjnych
  • wysokiego poziomu umiejętności analitycznych i pracy z dużą ilością danych
  • wiedza z zakresu ekonometrii będzie mile widziana
  • rzetelności i terminowości w wykonywaniu zadań
  • umiejętności pracy w zespole oraz budowania partnerstwa
  • inicjatywy w działaniu i proponowanie ulepszeń
  • dążenia do osiągania wyników
  • komunikatywności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
  • możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • hybrydowy model pracy (możliwość pracy zdalnej)
  • premię świąteczną
  • imprezy integracyjne
  • bezpłatną naukę języka angielskiego
  • współfinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • współfinansowanie ubezpieczenia na życie

Zadania

  • przygotowywanie oraz aktualizacja raportów
  • raportowanie efektywności funkcjonujących obszarów biznesowych
  • tworzenie planów finansowych
  • tworzenie i dostosowywanie istniejących narzędzi raportujących
  • identyfikacja problemów związanych z jakością danych
  • ocena szans i ryzyk firmy
  • współpraca z klientami w zakresie dostarczania i weryfikacji danych
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • współpraca z zarządem, doradztwo biznesowe

  • Praca Słupsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Słupsk
  • Specjalista ds. Zakupów Słupsk
  • Specjalista ds. marketingu Słupsk
  • Specjalista ds. ofertowania Słupsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Słupsk
  • Specjalista ds. Eksportu Słupsk
  • Specjalista ds. transportu Słupsk
  • Specjalista ds. HR Słupsk
  • Specjalista ds. turystyki Słupsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293