Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta
  • Kobylnica
Kobylnica, Kobylnica, pomorskie, Polska
Indeka Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Indeka sp. z o.o. jest nowoczesną europejską firmą transportowo - spedycyjną stawiającą na rozwój. Posiadamy oddziały w Polsce, Hiszpani i Holandii. Współpracujemy z największymi firmami na rynku nieustannie się rozwijając oraz umacniając naszą pozycję przy zachowaniu najwyższych standardów.

Obowiązki

  • Profesjonalna obsługa klienta: przyjmowanie i weryfikacja zleceń, awizacja pojazdu u Klienta
  • Utrzymywanie oraz rozwijanie współpracy z obecnymi i nowymi kontrahentami
  • Ścisła współpraca z działem handlowym
  • Rozpatrywanie reklamacji
  • Proaktywna postawa przy realizacji zadań
  • Nastawienie na osiąganie celów i realizacja założeń budżetowych i jakościowych
  • Raportowanie działań
  • Obsługa systemu informatycznego Grupy Indeka
  • Obsługiwanie platform klienckich
  • Współpraca z innymi działami oraz oddziałami Grupy Indeka

Wymagania

  • Masz co najmniej 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta i/lub branży logistycznej
  • Cechuje Cię odpowiedzialność, otwartość i nastawienie na najwyższą jakość usług
  • Potrafisz nawiązywać długotrwałe relacje z kontrahentami
  • Potrafisz samodzielnie analizować i rozwiązywać problemy
  • Chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie relacji z klientami i pozytywne postrzeganie naszej firmy
  • Cechuje Cię nastawienie na osiąganie celów i ciągły rozwój osobisty
  • Dobrze znasz j. angielski i/lub niemiecki (mile widziane również inne języki)

Oferujemy

  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Oferujemy rozwój osobisty i zawodowy w międzynarodowym zespole
  • Możliwości rozwoju kariery wewnętrznej
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Praca w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze
  • Indywidualne podejście do pracownika
  • Pełne wsparcie liderów i współpracowników
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Prywatna opieka medyczna

  • Osoby zainteresowane prosimy o kontakt przez portal. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami

  • Praca Kobylnica
  • Kobylnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228