Specjalista ds. fakturowania i rozliczeń
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, Pomorskie, Polska
Perla Polska
9. 4. 2024

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję i porę dnia. Jesteśmy liderem na polskim rynku w swojej kategorii produktowej. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych.
Jesteśmy nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmy. Aktualnie powiększamy nasz Dział księgowości, do którego szukamy specjalisty na stanowisko:
Twój zakres obowiązków:
• wystawianie faktur sprzedaży, faktur korygujących oraz proform, not obciążeniowych zgodnie z obowiązującymi umowami z klientem oraz wewnętrznymi procedurami
• odpowiedzialność za proces fakturowania i poprawność danych
• kontrola bieżących należności
• współpraca z działem logistyki, handlowym i księgowością
• udział we wdrażaniu nowych systemów oraz procesów w dziale
• wsparcie zespołu księgowego
Nasze wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe lub kursy zawodowe
• minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. fakturowania
• doświadczenie w pracy w firmie handlowej lub produkcyjnej
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikacje z klientami
• znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym oraz programów księgowych
• znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych w zakresie wystawiania faktur sprzedaży
• dokładność, skrupulatność i umiejętność pracy w zespole
• samodzielność i podejmowanie inicjatywy w zakresie zajmowanego stanowiska
• dobra organizacja pracy
Oferujemy:
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
• wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem pracownika
• możliwość rozwoju, szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
• pracę w zgranym i przyjaznym zespole

  • Praca Słupsk
  • Specjalista ds. kadr i płac Słupsk
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Słupsk
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Słupsk
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Słupsk
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Słupsk
  • Specjalista ds. Zakupów Słupsk
  • Specjalista ds. marketingu Słupsk
  • Specjalista ds. ofertowania Słupsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Słupsk
  • Specjalista ds. Eksportu Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075