Specjalista ds. procesów logistycznych
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
GRH Polska
19. 4. 2024

Firma produkcyjna z okolic Rzeszowa zatrudni kandydata na nowe stanowisko:

Specjalista ds. procesów logistycznych

Opis stanowiska:

  • Wdrożenie nowych klientów w zakresie projektowania i dostosowania procesów logistycznych
  • Analiza istniejących procesów, poszukiwanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze logistyki
  • Bieżące monitorowanie i raportowanie procesów logistycznych
  • Planowanie i optymalizacja dostaw/odbiorców z centrum logistycznego w Kożuchowie
  • Zapewnienie ciągłości dostaw
  • Aktualizacja danych w systemach informatycznych
  • Realizacja projektów w procesach logistycznych/magazynowych
  • Monitoring rynku w zakresie nowych rozwiązań logistycznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów biznesowych w obszarach logistycznych
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów optymalizacyjnych w dużych organizacjach z sektora produkcyjnego
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Pracę w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Dofinansowanie szkoleń językowych
  • Paczki na święta
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie posiłków w kantynie zakładowej
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Kartę multisport

Zainteresowane osoby zachęcam do przesłania CV na adres: k.marczyk@grhpolska.com

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rzeszów
  • Specjalista ds. finansów Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179