Specjalista ds. obsługi klienta z j. duńskim
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gi Group
22. 4. 2024

104892

Obowiązki

  • Obsługa zamówień;
  • Wsparcie klientów i udzielanie niezbędnych rozwiązań;
  • Weryfikacja i wprowadzanie danych;
  • Przygotowywanie raportów oraz testowanie zmian;
  • Współpraca z innymi oddziałami;

Wymagania

  • Znajomość języka duńskiego oraz angielskiego na poziomie min. B2;
  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta;
  • Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Zorientowanie na klienta oraz rozwiązywanie problemów;
  • Znajomość systemów typu SAP jako atut;

Oferujemy

  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny, platforma benefitowa, ubezpieczenie na życie...);
  • Dofinansowanie do edukacji;
  • Ciekawy pakiet relokacyjny;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP;
  • Wiele możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku;

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523