Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim / Gdańsk / praca od zaraz
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • kontrola nad procesami: realizacji zleceń, zwrotów/reklamacji
  • udzielanie klientom informacji nt. złożonych zamówień
  • przygotowywanie dokumentów związanych z zamówieniami/dostawami
  • przygotowywanie ofert dla Klientów

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2 - warunek konieczny
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi MS Excel
  • umiejętność organizacji pracy własnej (koordynacja kilku zadań jednocześnie)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • system premiowy oparty na wynikach pracy
  • niezbędne szkolenia wdrożeniowe
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multi Sport,

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Tajemniczy klient Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246