Młodszy Specjalista ds obsługi zamówień z językiem duńskim
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Personnel and Media Solutions
13. 4. 2024

Dla naszego Klienta firmy z branży IT szukamy młodszych specjalistów z językiem duńskim i angielskim. Lokalizacje do wybory Gdańsk, Warszawa albo Łódź

Obowiązki

  • weryfikowanie zapytań w systemie
  • rozmowy na co dzień z innymi pracownikami w języku duńskim i raportowanie do innych działów
  • odpisywanie na zapytania

Wymagania

  • znajomość języka duńskiego na poziomie B2
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

  • pracę hybrydową
  • umowę o pracę na pełen etat
  • w przypadku kandydatów spoza Polski dodatkowo pakiet relokacyjny

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448