Specjalista ds. Obsługi Klienta (języki słoweński)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
KONE
26. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • jako Specjalista w dziale Obsługi Klienta KONE będziesz pierwszą linią kontaktu,
  • będziesz odpowiedzialny/a za odbieranie połączeń od naszych klientów biznesowych i użytkowników oraz odpowiednie przekierowanie pojawiających się zgłoszeń;
  • bierzesz udział w całym procesie realizacji usługi serwisu: rejestracja zgłoszenia, kontakt i współpraca z naszym działem serwisu, informowanie klienta o postępach i realizacji naprawy;
  • rola ta jest niezwykle ważna w sytuacjach krytycznych, to dzięki sprawnej obsłudze klienta jesteśmy w stanie zagwarantować szybką i efektywną pomoc oraz bezpieczeństwo naszych pasażerów;

Nasze wymagania

  • JEŚLI…
  • masz już doświadczenie i lubisz pracę z Klientami
  • znasz język słoweński w stopniu bardzo dobrym oraz angielski na poziomie minimum komunikatywnym
  • jesteś osobą samodzielną i umiesz współpracować w ramach zespołu
  • umiesz radzić sobie w sytuacjach stresujących
  • chcesz rozwijać swoją wiedzę dotyczącą narzędzi CRM (SAP, Salesforce)
  • Nasza oferta jest dla Ciebie!

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji
  • Możliwość szkolenia i rozwijania kompetencji
  • Dużą satysfakcję kiedy myślisz o swojej pracy i widzisz osoby, którym pomogłeś/łaś;
  • Benefity: ubezpieczenie medyczne, dodatkowe ubezpieczenie na życie, kafeteryjny system benefitów MyBenefit (włączając Multisport), program wsparcia pracowników

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Tajemniczy klient Gdańsk
  • Obsługa hotelowa Gdańsk
  • Obsługa gastronomii Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570