Specjalista ds. kadr
  • Zabierzów
Zabierzów, Zabierzów, Małopolskie, Polska
MODR w Karniowicach
8. 3. 2024

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach,
ul. Osiedlowa 9, 32-082 Karniowice
Miejsce pracy: Karniowice (gm. Zabierzów)
Zakres obowiązków:
sporządzanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej, akt osobowych
rozliczanie i ewidencja czasu pracy pracowników
przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników
sporządzanie niezbędnych dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników
monitorowanie terminów badań okresowych oraz ewidencja zwolnień lekarskich
sporządzanie deklaracji dla ZUS oraz sprawozdań do GUS
Wymagania:
Doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą kadrową minimum 2 lata
Wykształcenie min. średnie,
Mile widziana znajomość systemu Optima w zakresie kadrowym,
Praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy,
Doskonała organizacja czasu pracy,
Samodzielność, sumienność i dokładność.
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
Podania należy złożyć na adres email: @ lub pocztą tradycyjną: Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach, ul. Osiedlowa 9, 32-082 Karniowice
Tel. kontaktowy 12 285-21-13
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych”

  • Praca Zabierzów
  • Zabierzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782