Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
HR Navigator
22. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kadrowo – płacowa pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz przebiegiem zatrudnienia,
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, rozliczanie czasu pracy i administrowanie nieobecnościami pracowników,
  • naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy,
  • rozliczanie pracowników oddelegowanych do pracy za granicą,
  • sporządzanie wniosków o A1 oraz wniosków o EKUZ,
  • sporządzanie deklaracji i zaświadczeń dla pracowników,
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów wewnątrz firmy,
  • otwarta współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • znajomość przepisów: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od os. fizycznych,
  • min. 3 lata doświadczenia w obsłudze kadrowo-płacowej,
  • umiejętność posługiwania się programami kadrowo-płacowymi oraz programem Płatnik,
  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej,
  • rzetelność, zaradność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • znajomość przepisów dotyczących oddelegowania pracowników do pracy za granicą

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji zawodowych,
  • benefity: prywatna opieka medyczna w Luxmed, dodatkowe ubezpieczenie, zajęcia sportowe na siłowni z trenerem personalnym, wyjątkowe spotkania i wyjazdy integracyjne,
  • pracę w zespole specjalistów i pasjonatów.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659