KADROWA SPECJLISTA ds. KADR
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Biuro Rachunkowe REWIDENT Daniel Tomczyk
24. 3. 2024

Biuro Rachunkowe z kilkunastoletnim stażem zatrudni KADROWĄ/ SPECJALISTĘ ds. KADR
Zakres obowiązków: • wyliczanie wysokości składek do ZUS • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz rachunków do umów, • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz akt osobowych, • sporządzanie ogółu dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia pracowników, w tym obcokrajowców, • przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4R oraz PIT-8AR, • mailowe informowanie Klientów biura o wysokości składek ZUS
Wymagania: • konieczna znajomość programu Comarch Optima Kadry i Płace • konieczna znajomość programu Płatnik • mile widziana znajomość programu Mała Księgowość RP • wykształcenie średnie • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym • dobra znajomość aktualnych regulacji prawnych i podatkowych w obrębie zagadnień kadrowo-płacowych, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, PDOF oraz Kodeksu Pracy • skrupulatność, samodzielność, podzielność uwagi oraz dobra organizacja pracy • dobra znajomość obsługi komputera ( pakiet MS Office, poczta e-mail itp.) • osoba niepaląca
Oferujemy: • umowę o pracę na czas nieokreślony, • elastyczne godziny pracy, • miłą atmosferę pracy w zespole.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy zamieszczony na stronie internetowej biura.
Siedziba biura: ul. Agatowa 23/U4, 30-798 Kraków.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246