Specjalista ds. jakości i bezpieczeństwa żywności
  • Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, Polska
NTFY Jeżak Rabiej S.K.A.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki i odpowiedzialności:

  • Kontrola jakości surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, nadzór nad jakością produktu na wszystkich etapach procesu;

  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników z zakresu GHP, GMP, HACCP;

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych zgodnie z harmonogramem audytów oraz kontrola zaleceń poaudytowych;

  • Wystawianie, raportowanie niezgodności oraz aktywny udział w procesie analizowania niezgodności;

  • Udział w procesie kwalifikacji nowych dostawców;

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie zapewnienia wysokiej jakości produktów;

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji jakościowej;

  • Współpraca z innymi partnerami spółki w zakresie jakości i bezpieczeństwa żywności;

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur bezpieczeństwa i higieny żywności.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek technologia żywności, bezpieczeństwo żywności lub pokrewne);

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Praktyczna znajomość technik audytowania, systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności;

  • Znajomość przepisów polskiego i unijnego prawa żywnościowego;

  • Mile widziane dodatkowe szkolenia w zakresie audytora wewnętrznego wg HACCP lub IFS/BRC;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14, 12-20) oraz 1 sobotę w miesiącu (do odbioru);

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej min. 1 rok.

Oferujemy:

  • Pracę w Ożarowie Mazowieckim;

  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i dofinansowanie Multisport;

  • Rabat pracowniczy;

  • Całodniowe wyżywienie - zadbamy o Twoje podniebienie - a robimy to naprawdę dobrze :)

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293