Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Pco S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

Wykonywanie bezpośredniego nadzoru nad przestrzeganiem przepisów i zasad bhp w zakładzie produkcyjnym. Określanie i wdrażanie działań mających na celu poprawę warunków pracy. Współpraca z przedstawicielami organów kontrolnych oraz podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Znajomość krajowych i unijnych wymagań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Znajomość obsługi baz tj. Reach IT, ELDIOM, PCN, Portal GUS
  • Znajomość zagadnień zarządzania bezpieczeństwem chemicznym, postępowaniem powypadkowym, oceną ryzyka w tym na czynnik chemiczny, instrukcji BHP oraz szkoleń BHP
  • Wykształcenie i doświadczenie zgodne z wymaganiami Służby BHP dla stanowiska Specjalista ds. bhp
  • Znajomość normy ISO 4501
  • Obsługa programu IUCLID, ECETOC, SCIP, PCN
  • Znajomość systemu BBS
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu A1

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Benefit MultiSport
  • inne, atrakcyjne benefity finansowe i pozafinansowe

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448