Główny specjalista ds. bezpieczeństwa i zarządzania siecią
  • Warszawa
główny specjalista ds. bezpieczeństwa i zarządzania siecią
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy

poszukuje kandydatek i kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze

w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy, pl. Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa

Zakres zadań:

Główne odpowiedzialności:

  • planowanie, budowa, rozwój i utrzymanie infrastruktury ICT oraz bezpieczeństwa usług,
  • udostępnianie i zabezpieczanie dostępu do usług biznesowych jednostkom organizacyjnym i osobom prawnym m.st. Warszawy,
  • kontrola i monitorowanie dostępności usług krytycznych oraz bezpieczeństwa wraz z obsługą incydentów.

Charakterystyka pracy:

  • planowanie rozwoju, projektowanie i administrowanie systemów bezpieczeństwa sieciowego — Cisco Identity Services Engine (dwa klastry) oraz Cisco Catalyst SD-WAN,
  • administrowanie urządzeniami sieciowymi (routery ASR 1K/9K, ISR 1K/4K, Catalyst 8K i inne - IOS XE oraz przełącznikami Catalyst 9K/3K/2K), kontrolerami WLC 9800 oraz systemami serwerowymi wirtualnymi dedykowanymi dla obsługi infrastruktury sieciowej i bezpieczeństwa,
  • administrowanie systemami monitoringu i zarządzania - Zenoss, DNA Center i NCM/NetfIow Analyzer,
  • zapewnienie aktualności dokumentacji infrastruktury sieciowej i bezpieczeństwa w zakresie bezpieczeństwa usług oraz LAN/WAN/MAN i Internet,
  • integracja i ujednolicanie sieci teleinformatycznych urzędu z sieciami teleinformatycznymi dzielnic i innych jednostek organizacyjnych,
  • musisz znać zagadnienia potrzebne do realizacji zadań:
    • znajomość systemów operacyjnych IOS/IOS XE i technologii sieciowych na poziomie zaawansowanym zgodnie z programem CCNP Enterprise,
    • znajomość zasad działania sieci IP i technologii sieciowych i Ethernet zgodnie z standardami IEEE
    • doświadczenie i znajomość technologii i mechanizmów: DMVPN, IPSec, ZBF, IEEE 802.1x .

Warunki pracy:

Miejsce pracy: w budynku przy pl. Bankowym 2, w pomieszczeniu biurowym na VI piętrze. Budynek jest wyposażony w podjazd oraz system kontroli dostępu. Szerokość wejścia, ciągi komunikacyjne dostosowane są dla osób z niepełnosprawnościami. Drzwi windy mają szerokość 80 cm. W budynku na każdym piętrze znajduje się toaleta dostosowana dla osób z niepełnosprawnościami.

Stanowisko pracy: przy komputerze, obsługa urządzeń biurowych, telefoniczna i bezpośrednia obsługa klienta. Praca będzie wykonywana w budynku urzędu oraz w innych lokalizacjach.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • dodatek stażowy (przysługuje po przepracowaniu 5 lat na podstawie umowy o pracę),
  • rozwój zawodowy,
  • trzynaste wynagrodzenie,
  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
  • szeroką ofertę świadczeń socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • zapomogi i pożyczki na cele mieszkaniowe.

Niezbędne wymagania:

  • obywatelstwo polskie,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • nieposzlakowana opinia,
  • umiejętność obsługi komputera[1, w tym podstawowych programów do edycji dokumentów,
  • wykształcenie wyższe I lub II stopnia,
  • minimum 5-letni staż pracy,
  • powyżej 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania i wdrażania usług sieciowych oraz bezpieczeństwa, administrowania usługami oraz infrastrukturą sieciową i bezpieczeństwa,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego sprawdzana podczas testu wiedzy i/lub rozmowy kwalifikacyjnej,
  • kompetencje: identyfikacja z urzędem, dążenie do rezultatów, komunikacja, sumienność, współpraca, obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

W miesiącu poprzedzającym datę opublikowania ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych jest niższy niż 6%.[2

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • curriculum vitae (CV) z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,
  • list motywacyjny,
  • kopia dokumentu potwierdzającego wymagane wykształcenie,
  • kopie świadectw pracy, które dokumentują wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu, zawierające okres zatrudnienia, jeśli pozostajesz w stosunku pracy,
  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność, jeśli zamierzasz skorzystać z uprawnienia do pierwszeństwa w zatrudnieniu[3,
  • oświadczenie o:
    • posiadanym obywatelstwie,
    • pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,
    • nieskazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    • posiadaniu nieposzlakowanej opinii,
    • wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb tej rekrutacji.

[! Odznaczenie w elektronicznym formularzu oświadczeń jest równoznaczne z ich złożeniem.

Jak złożyć swoją ofertę

Dokumenty złóż przez system elektronicznej rekrutacji urzędu (system e-Rekrutacje): Warszawa | e-rekrutacje (um.warszawa.pl). Wypełnij formularz aplikacyjny dotyczący interesującej Cię oferty pracy i dołącz niezbędne dokumenty. Aplikację przez system e‑Rekrutacje możesz złożyć również w siedzibach Urzędu m.st. Warszawy, pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa; piętro 14, Punkt obsługi klienta oraz w siedzibach urzędów dzielnic m.st. Warszawy.

Dodatkowe informacje

W naszym urzędzie każdy ma równe szanse. Zachęcamy do składania aplikacji osoby z niepełnosprawnościami.

Opis dokumentów, które potwierdzają poszczególne wymagania znajdziesz na stronie: Warszawa | e-rekrutacje (um.warszawa.pl).

[1 Jeżeli samodzielnie złożysz skutecznie aplikację w systemie elektronicznej rekrutacji, uznamy, że spełniasz wymóg.

[2 W rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

[3 O którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych.

w Wydziale Zarządzania Siecią

Biura Informatyki

Do kiedy musisz złożyć dokumenty: 17 maja 2024 r.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190