Specjalistka / Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
WARSZAWSKA OPERA KAMERALNA
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS STANOWISKA

  • koordynacja, nadzór oraz organizacja całokształtu działań związanych ze stanem bezpieczeństwa  i higieny pracy w Instytucji Kultury
  • przeprowadzanie szkoleń wewnątrz firmy z zakresu BHP,
  • zapewnienie nadzoru w kwestii przestrzegania   bezpieczeństwa pracy,
  • opracowywanie możliwego ryzyka  zawodowego,
  • opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pracy i nadzór nad wdrażaniem opracowanych  przepisów,
  • korygowanie naruszeń, prowadzenie dokumentacji w zakresie BHP, zapobieganie licznym zagrożeniom.
  • zgłaszanie wniosków  i doradztwo kierownictwu instytucji, jakie  środki należy zastosować, aby zapewnić bezpieczeństwo i chronić zdrowie pracowników.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe (najlepiej kierunkowe z zakresu Bezpieczeństwa Pracy)
  • posiadanie uprawnień zgodnych z obowiązującymi ustaleniami prawnymi
  • znajomość przepisów z zakresu BHP, ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej
  • wcześniejsze doświadczenie na ww stanowisku
  • wysokie poczucie odpowiedzialności oraz systematyczność

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na czas próbny w formie umowy o współpracę / umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV
  • List motywacyjny

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659