Specjalista ds. Informatycznych / Specjalista ds. IT
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
SYNAGO MACIEJ JANKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Świadczenie usług wsparcia informatycznego/ technicznego IT dla użytkowników
  • Instalacja, konfiguracja i aktualizacja systemów operacyjnych oraz oprogramowania na komputerach i telefonach użytkowników
  • Administrowanie infrastrukturą serwerową
  • Przygotowywanie, dostarczanie i instalacja sprzętu IT, akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych, telefonów oraz oprogramowania dla użytkowników
  • Prowadzenie ewidencji, sporządzanie dokumentacji rozchodu oraz utrzymywanie stanów dostępności: sprzętów IT, akcesoriów komputerowych i materiałów eksploatacyjnych
  • Nadzór nad funkcjonowaniem urządzeń teleinformatycznych
  • Czynne uczestnictwo we wdrożeniach i nowych projektach informatycznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień sieci komputerowych LAN i WAN
  • znajomość zagadnień związanych ze środowiskiem serwerowym oraz z bezpieczeństwem systemów informatycznych z uwzględnieniem bezpieczeństwa aplikacji i systemów operacyjnych
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Czynne prawo jazdy

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Długoterminową współpracę, w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Wspaniałą atmosferą i prawdziwy teamwork

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448