Specjalista ds. Projektów IT
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Elhurt Sp. z o.o.
2. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz łącznikiem między Działem Programistów a użytkownikami naszych systemów informatycznych (pracownikami naszej firmy).
  • Twoim głównym zadaniem będzie identyfikowanie, zbieranie i analizowanie potrzeb użytkowników w zakresie modyfikacji oraz wdrażania nowych funkcjonalności systemowych, a następnie tworzenie projektów w oparciu o konsultacje prowadzone z Programistami. Efektem Twojej pracy powinien być projekt, który będzie pozwalał na realizację zadania przez programistę.
  • Będziesz odpowiadać za przeprowadzenie pierwszych testów przed wdrożeniem nowej funkcjonalności w systemie informatycznym.
  • Po wdrożeniu projektu do Twoich obowiązków będzie należało przeszkolenie użytkowników oraz stworzenie instrukcji z zakresu korzystania z wdrożonych rozwiązań.
  • Zaangażujemy Cię również w tworzenie we współpracy z programistami specyfikacji istniejących systemów informatycznych Grupy Elhurt i zarządzanie dokumentacją projektów IT.
  • W związku z planowanym wdrożeniem nowego systemu ERP, Twoim zadaniem będzie również aktywne uczestnictwo i wsparcie tego procesu w naszej firmie.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby, która posiada pierwsze doświadczenie z zakresu tworzenia projektów IT oraz testowania oprogramowania.
  • Będziesz wspierać proces utrzymywania i rozwijania naszego systemu ERP, dlatego oczekujemy doświadczenia w pracy z systemami typu ERP lub innymi.
  • Oczekujemy, że zbieranie wymagań od użytkowników oraz precyzyjne i czytelne ich opisywanie nie będzie dla Ciebie nowością.
  • Będziesz w stałym kontakcie z naszym Działem Programistów, dlatego komunikacja w "języku programistycznym" nie powinna sprawiać Ci trudności.
  • W pracy z użytkownikami powinieneś charakteryzować się ciekawością, umiejętnością komunikowania się i rozumienia potrzeb pracowników, aby jak najlepiej odwzorować w projekcie zmiany w systemach, których oczekuje użytkownik.
  • Oczekujemy, że będziesz chętnie podejmować nowe zadania i wychodzić z inicjatywą usprawnień.
  • Docenimy umiejętności analityczne i organizacyjne, a także samodzielność i aktywność w działaniu.
  • Potrzebujemy gotowości do podjęcia pełnoetatowej pracy stacjonarnej.

To oferujemy

  • System wynagrodzeń oparty o wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnione od wyników
  • Niekorporacyjna atmosfera panująca w kilkuosobowym, zgranym zespole
  • Szczegółowe wdrożenie w zakres obowiązków, funkcjonowanie firmy i działu przez indywidualnego opiekuna
  • Cele, które zawsze są realne, mierzalne i ambitne

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Gdańsk
  • Administrator IT Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864