Specjalista ds. HR i Administracji - praca Kraków
  • Kraków
Kraków, Kraków, Polska
Jobs Plus HR Sp. z o. o
1. 3. 2024

Nazywamy się Jobs Plus HR, jesteśmy agencją rekrutacji i zatrudnienia. Codziennie dbamy o to, aby do naszych klientów trafiali pracownicy „szyci na miarę”, a dodatkowo wspieramy kandydatów w poszukiwaniu najlepszej dla nich ścieżki zawodowej.

Ta rekrutacja jest dla nas wyjątkowa, ponieważ szukamy nowej osoby do naszego zespołu.

Jeśli jesteś mistrzem organizacji, który lubi kontakt z ludźmi, a do tego masz za sobą pierwsze doświadczenie w zakresie administracji personalnej, to ta oferta jest dla Ciebie idealna!

Czym się zajmujemy?

Rekrutujemy pracowników różnego szczebla w Polsce i dla klientów zagranicznych. Oferujemy usługi rekrutacji stałych oraz zatrudnienia tymczasowego. Naszymi klientami są zarówno duże organizacje, jak i niewielkie, rodzinne firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Lokalizacja: ul. Gabrieli Zapolskiej

Jakie zadania Ci powierzymy?

- obsługa recepcji i centrali telefonicznej

- kompleksowe zarządzanie w zakresie administracji personalnej w tym m.in.: przygotowanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy (także na podstawie umów cywilnoprawnych) oraz zmianami w warunkach pracy i płacy

Praca Kraków

  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179