Inżynier ds. Ofertowania HVAC I lokalizacja: Kraków
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
DTH Selection
17. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Naszym klientem jest dostawca urządzeń klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła:

Inżynier ds. Ofertowania

segment urządzeń: urządzenia klimatyzacyjne + pompy ciepła

Zakres obowiązków:

- Dobór urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych

- Kontakt z klientem

- Sporządzanie analiz techniczno-ekonomicznych systemów HVAC

- Analiza dokumentacji projektowej

- Bieżący kontakt z działem handlowym

- Doradztwo techniczne dla klientów

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe (HVAC, energetyka lub ostatnie lata studiów)

- Znajomość oprogramowania MS Office i AutoCAD

- Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym

- Dokładność i skrupulatność

- Chęć rozwoju wiedzy technicznej w branży urządzeń klimatyzacyjnych

- Mile widziane prawo jazdy kat. B

- Gotowość podjęcia pracy stacjonarnej w Krakowie (południowa część

miasta)

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w firmie o długoletnich tradycjach rynkowych

- Możliwość poszerzenia wiedzy oraz rozwoju zawodowego w dziedzinie

urządzeń oraz instalacji HVAC

- Pracę z doświadczonym zespołem branżowych specjalistów

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Zgadzam się na przetwarzanie przez DTH Selection Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Inżynier Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Inżynier oprogramowania Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659