Specjalista ds. elektroenergetycznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Warszawski Uniwersytet Medyczny
10. 4. 2024

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Główne zadania:

  • nadzór nad prawidłową pracą sieci, instalacji i urządzeń elektroenergetycznych, stacji transformatorowo-rozdzielczych SN/nn, układów SZR, agregatów prądotwórczych, zasilaczy UPS (bez instalacji wewnątrzbudynkowych gniazd zasilających i oświetlenia),
  • bieżące śledzenie, analizowanie i wprowadzanie zmian mających na celu optymalizację pod względem energetycznym pracy sieci, instalacji i urządzeń,
  • definiowanie zakresu oraz nadzór zewnętrznych firm wykonujących prace naprawcze i konserwacyjne,
  • przygotowywanie oraz prowadzenie wniosków, zleceń, umów z firmami zewnętrznymi,
  • odbiory zleconych prac oraz rozliczanie kosztów,
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej,
  • tworzenie instrukcji pracy/ procedur, poleceń na pracę,
  • opracowywanie planów konserwacji w obiektów WUM,
  • udział w przygotowaniu i odbiorze inwestycji, remontów i modernizacji,
  • sporządzanie obowiązujących sprawozdań z zakresu gospodarki energetycznej,
  • przestrzeganie wszystkich przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy, ochrony zdrowia, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska,
  • uczestnictwo przy przygotowywaniu Planu rzeczowo-finansowego w zakresie kosztów działalności Działu Energetycznego.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie o profilu technicznym, preferowana elektrotechnika,
  • świadectwa kwalifikacji G1 (urządzenia, instalacje oraz sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną) E i D (Eksploatacja i Dozór) min. do 15 kV,
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych,
  • znajomość programu AutoCAD / ZWCAD.

Mile widziane:

  • znajomość systemów BMS, SZE, SCADA, OZE, programów kosztorysujących typu Norma, ERP, CMMS, ustawy Prawo Budowlane, ustawy Prawo Energetyczne, ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz innych przepisów i norm w zakresie stanowiska pracy.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim,
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego,
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci,

  • systemy premiowe i trzynastą pensję.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782