Projektant ds. Instalacji, Przyłączeń i Sieci Elektroenergetycznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Murapol Architects Drive S.A.
20. 4. 2024

Murapol Architects Drive S.A. jest pracownią projektową, której biura mieszczą się w 4 miastach Polski. Do zadań spółki należą usługi w zakresie akwizycyjnym, projektowym i inżynierskim wobec Grupy Murapol, która od 20 lat realizuje projekty w obszarze budownictwa wielorodzinnego w kilkunastu miastach Polski.

O Grupie Murapol:

20 lat na rynku deweloperskim

65 zrealizowanych inwestycji

285 wzniesionych budynków

17 800 oddanych mieszkań

475 fachowców różnych specjalizacji

Oddziały w 15 miastach Polski

...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych oraz powykonawczych w zakresie instalacji i sieci elektroenergetycznych wraz z niezbędnymi obliczeniami i uzgodnieniami,
  • Kompletowanie dokumentacji projektowej,
  • Wykonywanie rysunków i pozostałej dokumentacji w oprogramowaniu AutoCAD,
  • Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów,
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów,
  • Optymalizacja kosztów instalacji,
  • Prowadzenie nadzorów autorskich.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie instalacji,
  • Min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji,
  • Uprawnienia do projektowania w zakresie sieci instalacji elektroenergetycznych bez ograniczeń,
  • Znajomość oprogramowania AutoCad,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz konstruktywnego myślenia,
  • Elastyczność działania w zmieniających się warunkach.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży,
  • Możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów,
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych,
  • Wymagające, ale przyjazne środowisko pracy,
  • Szkolenia specjalistyczne,
  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

  • Praca Warszawa
  • Projektant Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246