Specjalista ds. eksportu
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Lontex Group Sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jeżeli chcesz:

  • wykorzystywać w pracy wyuczony język ,
  • sprzedawać artykuły z oferty firmy na rynki zagraniczne,
  • aktywnie poszukiwać nowych Klientów,
  • obsługiwać obecne kontakty handlowe,

WYMAGANIA:

i spełniasz nasze wymagania:

  • posiadasz wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobrze obsługujesz komputer,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • jesteś otwarty na nowe wyzwania, kreatywny i gotowy do nowych wyzwań,
  • dobrze znasz jeden z języków : angielski, niemiecki, francuski

OFERUJEMY:

My zaoferujemy Ci:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie stałe oraz premiowe,
  • możliwość pracy z wykorzystaniem wyuczonego języka (telefony, maile, spotkania),
  • możliwość wyjazdów służbowych,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228