SPECJALISTA DO SPRAW EKSPORTU
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Silesian Voivodeship, Polska
Vertex S.A.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca obsługa klientów zagranicznych, oraz aktywna współpraca z klientami firmy
  • Kompleksowa realizacja procesu sprzedaży m.in. obsługa zamówień, przygotowywanie ofert
  • Przygotowywanie dokumentacji eksportowej
  • Nadzór nad realizacją zamówień eksportowych oraz kontrola terminów realizacji i wysyłek- Komunikacja z działami współpracującymi (produkcja, logistyka, magazyn)
  • Komunikacja z działami współpracującymi (produkcja, logistyka, magazyn)
  • Rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z aktualnymi klientami

WYMAGANIA:
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym umożliwiającym kontakt mailowy i telefoniczny z klientami zagranicznymi
  • Wykształcenie wyższe ukończone lub w trakcie
  • Praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE
  • Efektywna organizacja czasu i pracy własnej
  • Dokładność, sumienność, rzetelność, zaangażowanie oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Znajomość innego języka obcego będzie mile widziana

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu
  • Dofinansowanie do pakietów sportowych – karta Multisport
  • Pakiet zniżek na produkty firmowe

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532