Specjalista ds. eksportu
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
CD S.A.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne pozyskiwanie klientów międzynarodowych, planowanie i rozwój sprzedaży na podległych rynkach
  • inicjowanie, prowadzenie i wdrażanie nowych projektów dla klientów eksportowych
  • bieżąca kompleksowa obsługa obecnych i nowych klientów (obsługa zamówień, prowadzenie niezbędnej dokumentacji reklamacji)
  • efektywne prowadzenie prezentacji, rozmów handlowych, negocjacji z klientami
  • budowanie pozytywnych relacji z naszymi partnerami zewnętrznymi oraz z pracownikami firmy
  • monitorowanie międzynarodowych trendów rynkowych oraz targów branżowych, aktywne organizowanie i reprezentowanie firmy podczas targów
  • realizacja, analiza planów sprzedażowych na podległych rynkach, raportowanie wyników

WYMAGANIA:
  • pozytywne, profesjonalne i kreatywne nastawienie do pracy
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i otwartość na nowe wyzwania
  • nie szablonowe podejście do codziennych tematów i rozwiązywania problemów
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów zgodnie z wymaganymi terminami
  • doświadczenie w internetowej sprzedaży międzynarodowej
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki handlowe (handel zagraniczny)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (inny język będzie dodatkowym atutem)
  • gotowość na zagraniczne wyjazdy służbowe (targi, misje, wyjazdy do klientów)
  • znajomość reguł handlowych – Incoterms
  • płynnej obsługi Pakietu Office (obsługa EX, BI będzie dodatkowym atutem)

OFERUJEMY:
  • realny wpływ na rozwój rynku międzynarodowego
  • możliwość realizacji ambitnych zadań i zdobywania nowych doświadczeń
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ciekawe projekty, spotkania z klientami zagranicznymi
  • pracę w kreatywnym, otwartym, proaktywnym, zaangażowanym zespole
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • prywatną opiekę medyczną

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. PR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532