Specjalista ds. Zaopatrzenia
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, śląskie, Polska
Zamel
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie zaopatrzenia w zakresie podległych grup materiałowych
  • podejmowanie decyzji co do poziomu cen i zapasów magazynowych
  • pozyskiwanie nowych dostawców w kraju i zagranicą
  • negocjowanie warunków handlowych
  • ocena i kontrola rozwoju współpracy z dostawcami
  • analiza zakupów pod względem produkt-cena-jakość-logistyka
  • monitorowanie cen giełdowych strategicznych surowców
  • realizacja i monitorowanie procesu zakupu od zamówienia do dostawy
  • realizacja procesu reklamacyjnego dostaw
  • działania w systemie informatycznym z zakresu zaopatrzenia
  • sporządzanie okresowych raportów
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • wyjazdy służbowe, udziały w targach

Nasze wymagania

  • znajomość branży części elektronicznych oraz mechanicznych
  • znajomość branży tworzyw sztucznych, metalowych, pokrywania powierzchni (galwanizacja, lakiernictwo itp.)
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych źródeł zakupu oraz prowadzeniu negocjacji warunków handlowych w kraju i za granicą
  • bardzo dobra umiejętność obsługi MS Excel
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP (preferowany IFS)
  • preferowane wykształcenie średnie techniczne
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • działanie zorientowane na wyniki
  • wytrwałość w dążeniu do celu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)

  • Praca Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315