SPECJALISTA DS. DOKUMENTACJI KADROWEJ I PŁACOWEJ K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
POLIMEX MOSTOSTAL S.A.
27. 4. 2024
od 4 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wsparcie koordynatora ds. archiwum w zakresie wystawiania/weryfikowania przygotowanych przez zewnętrzne archiwum dokumentów kadrowych dla byłych pracowników.

Inne wymagania
Wymagania: znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Doświadczenie w tworzeniu świadectw pracy, zaświadczeń RP-7.
Zakres obowiązków: wsparcie koordynatora ds. archiwum w zakresie wystawiania/weryfikowania przygotowanych przez zewnętrzne archiwum dokumentów kadrowych dla byłych pracowników.
Praca w godz. 8:00-16:00 lub 7:00-15:00 lub 9:00-17:00.
[Kontakt: e-mail: justyna.urban@polimex.pl, tel. 506 253 292 w godz. 8:00-15:00

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315