REFERENT DS. KADR I PŁAC/ MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW PŁAC I KADR K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Wielicka 40/U2, 02-657 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Kancelaria Podatkowa UFIKS Katarzyna Białecka-Redkie i Współnicy Spółka Jawna
20. 4. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- prowadzenie akt osobowych;
- zatrudnianie i rejestrowanie pracowników;
- rozliczanie czasu pracy i nieobecności;
- naliczanie wynagrodzeń;
- rozliczanie umów cywilnoprawnych;
- obsługa programu PŁATNIK;
- sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US PIT-4R, PIT-11

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, 2-letnie doświadczenie zawodowe, znajomość programu Płatnik.
Obowiązki:
- sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US: PIT-4R, PIT-11
Praca w godzinach: 8:00-17:00.
[Kontakt: email: ufiks@ufiks.pl lub tel.: 22 843 13 32, osobiście

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190