PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (WARSZAWA I TEREN MAZOWSZA) K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, 01-100 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Kemwis
20. 4. 2024
od 45 PLN/godz (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- wykonywanie prac ogólnobudowlanych
- budowanie ścieżek
- wykonywanie prac w ramach budowy terenów o charakterze rekreacyjnym

Inne wymagania
Wymagania: doświadczenie zawodowe umożliwiające wykonywanie prac na ww. stanowisku, komunikatywna znajomość języka polskiego.
Obowiązki:
- wykonywanie prac w ramach budowy terenów o charakterze rekreacyjnym (m.in. skwery)
[Zgłoszenia: 501 263 701, kemwis@onet.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką godzinową

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190