Główny Specjalista ds. Wycen i Analiz Nieruchomości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
9. 5. 2024

1068473001

Obowiązki

  • Wycenę nieruchomości dla klientów korporacyjnych.
  • Zapewnienie wysokiej jakości opinii w zakresie akceptacji zabezpieczenia.
  • Udział w tworzeniu procedur oraz budowie narzędzi dla wyceny nieruchomości.
  • Utrzymania ustalonych czasów weryfikacji zabezpieczeń hipotecznych.
  • Udział w projektach związanych z optymalizacją procesu wycen.
  • Utrzymywanie relacji z zewnętrznymi podmiotami realizującymi wyceny nieruchomości komercyjnych.
  • Samodzielne wykonywanie powierzonych obowiązków.
  • Utrzymywanie relacji w biznesie.

Wymagania

  • Posiadasz wyższe wyksztalcenie (preferowane studia prawnicze, ekonomiczne, techniczne).
  • Masz uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego.
  • Posiadasz wiedzę w zakresie nieruchomości komercyjnych, sporządzania wycen/weryfikacji operatów szacunkowych.
  • Masz wiedzę związaną z prawnym zabezpieczeniem wierzytelności, w tym rejestracją zabezpieczeń w systemach operacyjnych banku.
  • Jesteś samodzielny/a w podejmowaniu decyzji oraz wyciąganiu wniosków.
  • Jesteś osobą, która lubi wyzwania.
  • Potrafisz pracować pod presją czasu.
  • Posiadasz umiejętności zarządzania czasem i potrafisz wyznaczać priorytety.
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne.
  • Posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office.
  • Jesteś kreatywny/a, konsekwentny/a w działaniu i ambitny/a.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246