REFERENT/SPECJALISTA DS. HANDLU ZAGRANICZNEGO/SPEDYCJI
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Obrońców 25, 03-933 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
CHZ ARS POLONA S. A.
11. 4. 2024
od 4 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- praca w dziale importu,
- mile widziane doświadczenie w przetargach,
- dobra znajomość matematyki na poziomie 8 klasy SP,
- znajomość Microsoft Office

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie średnie (ukończona klasa matematyczna lub informatyczna), komunikatywna znajomość j. angielskiego, komunikatywna znajomość j. polskiego, mile widziana znajomość drugiego języka obcego.
Zakres obowiązków:
Do wynagrodzenia doliczne: premia uznaniowa
Po okresie próbnym możliwa umowa na czas nieokreślony
Zgłoszenia: kadry@arspolona.com.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowanypolski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523