Specjalista ds. administracji
  • Warszawa, ul. Annopol
mazowieckie, Warszawa, ul. Annopol, mazowieckie, Polska
UNIBEP S.A.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji i sekretariatu Spółki,
  • Obsługa telefoniczna i osobista klientów Spółki,
  • Prowadzenie rejestru dokumentów przychodzących i wychodzących firmy,
  • Redagowanie pism służbowych i dokumentów zgodnie ze standardami spółki,
  • Obsługa poczty elektronicznej,
  • Wprowadzanie i dekretowanie faktur do systemu informatycznego,
  • Obsługa spotkań organizowanych w Spółce,
  • Realizacja zamówień materiałów biurowych oraz spożywczych,
  • Organizacja pracy poprzez zbieranie, przeglądanie i przekazywanie do obiegu korespondencji i informacji; Archiwizacja dokumentacji,
  • Wystawianie faktur sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie - mile widziane osoby w trakcie studiów na kierunku administracja, ekonomia lub prawo,
  • Sprawnie posługiwanie się programami pakietu MS Office,
  • Obsługa urządzeń biurowych,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywność,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (C1) – warunek konieczny.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w biurze przy ul. Annopol w Warszawie
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, darmowe konsultacje z psychologami, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246