Specjalista ds. kalkulacji
  • Kazuń Nowy
mazowieckie, Kazuń Nowy, mazowieckie, Polska
ManpowerGroup
8. 5. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Wykonywanie, opracowywanie kalkulacji produkcji opakowań papierowych
  • Aktualizowanie baz danych w zakresie kalkulacji
  • Współpraca z działem realizacji zamówień, zakupów oraz z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie, kierunki ścisłe – znajomość matematyki
  • Doświadczenie min. 1 rok
  • Biegła obsługa pakietu Office, w szczególności Excel
  • Dobra organizacja, umiejętność logicznego myślenia i zdolność pracy zespołowej
  • Dokładność, zaangażowanie, samodzielność

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • Stabilność zatrudnienia
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Pakiet benefitów

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293