Psycholog
  • Tychy
Psycholog
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
FUNDACJA ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI
16. 4. 2024

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo w związku z rozwojem swojej działalności zatrudni Psychologa

Szukamy osób z doświadczeniem w pracy z niepełnosprawnymi dziećmi, kandydatów pełnych empatii i zaangażowania. Osób, które będą chciały razem z nami rozwijać „Świetlikowo”.

Opis stanowiska:

  • dokonywanie oceny psychologiczno rozwojowej podopiecznych przebywających w Centrum Opieki Dziennej

  • prowadzenie stymulacji psychologicznej dzieci w Centrum Opieki Dziennej

  • współpraca z rodzicami w zakresie uzgadniania działań stymulacyjnych

  • doraźna pomoc doradcza dla personelu oraz aktywizacja dzieci w czasie zabaw

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi z deficytami neurologicznymi

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych z pacjentem oraz jego rodziną

  • Umiejętność dostosowania programu terapii do indywidualnych potrzeb pacjenta i danego zaburzenia

  • Odpowiedzialność i wysokie standardy etyki zawodowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - forma zatrudnienia adekwatna do wymagań kandydata

  • umowa o pracę

  • ciepłą atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku, w przyjemnym zespole

  • Praca Tychy
  • Psycholog Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190