Psycholog dziecięcy
  • Bieruń
Bieruń, Bieruń, Śląskie, Polska
Instytut Mowy
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy Psychologa dziecięcego.
GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:
Prowadzenie pełnego procesu diagnostycznego dziecka
Sporządzanie dokumentacji pracy diagnostycznej i terapeutycznej
Prowadzenie konsultacji oraz terapii dzieci
Współtworzenie kompleksowych planów terapii dziecka wraz z zespołem specjalistów
Wydawanie opinii i zaświadczeń dotyczących stanu funkcjonalnego oraz przebiegu procesu terapii
NASZE WYMAGANIA:
Wykształcenie wyższe kierunkowe
Min. roczne doświadczenie w terapii dzieci w różnym wieku
Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z małym Pacjentem i jego opiekunami
Życzliwość i cierpliwość w pracy z dziećmi
Wiara w skuteczność podejmowanych działań
Wspieranie opiekunów w procesie terapii ich dziecka
Wysoki poziom standardów etycznych w pracy
MILE WIDZIANE:
Dodatkowa specjalizacje
Kursy i szkolenia rozwijające kompetencje oraz doświadczenie w pracy z małymi dziećmi
Chęć doskonalenia zawodowego
Otwarty umysł na nowe doświadczenia
OFERUJEMY:
Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia kandydata
Profesjonalnie wyposażony gabinet
Pracę w różnorodnym, zaangażowanym i wspierającym się zespole
Realną wymianę doświadczeń ze specjalistami
Rozwój osobisty i zawodowy
Jesteśmy otwarci na różne formy zatrudnienia (umowa zlecenie, etat, b2b).
Zapraszamy osoby doświadczone.
Możliwość podjęcia pracy od maja/czerwca 2024.
Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany, prosimy o przesłanie na adres email: @

  • Praca Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570