Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
SENSOR-ONLINE sp. z o.o.
20. 4. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne z zakresu działalności firmy i dystrybuowanych przez nią technologii oraz produktów
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Rozwój portfela klientów z branży hotelowej, czyli pozyskiwanie nowych klientów
  • Współpraca z zespołem technicznym w zakresie przygotowania ofert (także w języku angielskim)
  • Negocjowanie warunków handlowych z obecnymi i potencjalnymi klientami
  • Prowadzenie spotkań, szkoleń i prezentacji u klientów, czyli podróże służbowe
  • Stałe podnoszenie wiedzy technicznej i sprzedażowej
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych, 2-3 w roku
  • Raportowanie efektów pracy w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Wysoka motywacja do pracy oraz orientacja na cel, czyli chęci do pracy w środowisku handlowym
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość podstaw hotelarstwa
  • Umiejętność i otwartość do nauki obsługi urządzeń teletechniki niskopradowej
  • Doświadczenie handlowe w B2B
  • Nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji handlowych
  • Umiejętność ustalania priorytetów i dobrej organizacji pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych 4-8 razy w miesiącu
  • Dobra / komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Zaangażowanie, systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym również znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Niezbędne szkolenia produktowe (jak również wyjazdy do naszych dostawców) potrzebne do prawidłowego doradztwa technicznego
  • Możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności sprzedażowych przy realizacji prestiżowych inwestycji hotelowych
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży teletechnicznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w części uzależnione od osiąganych wyników
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym zgodnym ze strategią firmy
  • Systematyczne i szczegółowe wdrożenie w powierzone obowiązki
  • Pracę na pełen etat na podstawie kontraktu B2B lub umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, Samochód służbowy po uzyskaniu autonomii w pracy

O nas

Sensor-Online Sp. z o.o. to polska firma działająca w zakresie automatyki budynkowej dostosowanej do potrzeb branży hotelarskiej, której wymagania różnią się od klasycznego zastosowania tego typu rozwiązań.

Dostarczamy na rynek kompleksowy, inteligentny system zarządzania obiektem hotelowym i apartamentowym, skupiając się na maksymalnym usprawnieniu codziennej pracy personelu, co przekłada się na zadowolenie gości oraz optymalizacji stałych kosztów utrzymania poprzez inteligentne zarządzanie zużyciem energii.

Nasze rozwiązania z powodzeniem funkcjonują już w ponad 50 obiektach hotelowych w całej Polsce.

www.sensor-online.pl

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez SENSOR-ONLINE sp. z o.o. z siedzibą w: Szczęsna 26, 02-454 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@sensor-online.pl.

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864