Przedstawiciel handlowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Netland
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz nowego wyzwania zawodowego?
Sprawdź, co ma Ci do zaoferowania Netland Computers – przedsiębiorstwo IT, które oferuje kompleksowe rozwiązania dla firm i klientów indywidualnych. Oprócz dystrybucji sprzętu komputerowego, firma zajmuje się także sprzedażą, leasingiem, wynajmem i likwidacją sprzętu oraz świadczy szeroki zakres usług IT w tym serwis sprzętu komputerowego.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
Przedstawiciela handlowego na terenie Warszawy
Zakres obowiązków:
- Sprzedaż rozwiązań i usług oferowanych przez firmę do klientów biznesowych oraz sektora publicznego.
- Spotkania z klientami.
- Rozwój firmy poprzez pozyskiwanie nowych Klientów.
- Rozszerzanie współpracy z istniejącymi klientami firmy.
- Przygotowywanie ofert produktowych oraz prezentacji.
- Prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków współpracy z Klientami i skuteczne zamykanie procesu sprzedażowego.
- Prowadzenie projektów handlowych przy wsparciu zespołu handlowego oraz technicznego.
- Realizacja ustalonej strategii sprzedaży.
- Regularne poszerzanie wiedzy w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań.
Oczekiwania:
- Wykształcenie wyższe.
- Doświadczenie w branży IT lub pokrewnej minimum rok.
- Doświadczenie w sprzedaży w obszarze b2b i mile widziane w obszarze sektora publicznego.
- Zaangażowanie we współpracę z klientem.
- Gotowość do spotkań bezpośrednich z klientami.
- Umiejętność zamykania sprzedaży.
- Własna inicjatywa i nastawienie na sukces i osiąganie celów.
- Regularne raportowanie do przełożonego.
- Czynne prawo jazdy kat. B. (warunek konieczny).
Oferujemy:
- Możliwość współpracy w oparciu o umowę b2b lub umowę o pracę,
- Pracę zdalną (Home Office) na wskazanym w ogłoszeniu terenie.
- Pracę w zespole o szerokim zakresie kompetencji i doświadczenia.
- Zapewniamy wsparcie działu Presales oraz Back Office.

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532