Przedstawiciel Handlowy
  • Marki
Marki, Marki, Masovian Voivodeship, Polska
REN
4. 4. 2024

Miejsce pracy: Marki

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i obsługę klientów na przydzielonym terenie;
  • Realizację standardów merchandisingowych i dbałość o dostępność oferowanego asortymentu;
  • Terminowe i bieżące rozliczanie się z pobranej gotówki od Klientów oraz z powierzonych materiałów promocyjnych lub towarów;
  • Stała współpraca z Działem Obsługi Klienta w zakresie przekazywania informacji o należnościach i rozliczeniach z Klientami;
  • Budowanie trwałych relacji z klientami;
  • Rzetelne raportowanie cen, promocji i asortymentu.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG;
  • Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok praktyki);
  • Dobrej znajomości programów MS Office;
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
  • Znajomość rynku lokalnego;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy;
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Samochód i telefon służbowy,
  • Dostęp do benefitów sportowych, ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
  • Dostęp do platformy zakupowej: www.specjalfinanse.pl,
  • Możliwość skorzystania z ośrodka wypoczynkowego ’Dolina Wiaru’ w Rybotyczach i Spa Hotel Splendor w Lubeni,
  • Możliwości rozwoju w strukturach handlowych firmy,
  • Przeszkolenie z obsługi narzędzi mobilnych,
  • Wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki,
  • Liczne wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

REN

GRUPA REN - jeden z wiodących dystrybutorów żywności mrożonej wchodzący w skład Grupy Kapitałowej Specjał zatrudnia!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez REN Sp. z o.o. z siedzibą w: Tartaczna 3, 26-600 Radom (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: jaromir.dylewski@inbase.pl.

  • Praca Marki
  • Przedstawiciel handlowy Marki
  • Marki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322