Przedstawiciel Handlowy
  • Sokołów Podlaski
Warszawa, Sokołów Podlaski, Mazowieckie, Polska
Jobnonstop
20. 4. 2024

Województwa: mazowieckie, podlaskie
Branża FMCG
Tryb pracy: zdalny
Wynagrodzenie: 5 000 PLN + premia
O firme:
Międzynarodowa firma, obecna na rynku polskim 30 lat, produkuje i dystrybuuje globalnie znane produkty z branży FMCG.
Szukamy osób, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu, aby rozwijać naszą działalność na terenie regionu! Zapoznaj się z ofertą i zaaplikuj!
Twoje zadania:
- Sprzedaż produktów firmy u klientów sieci handlowych
- Obsługa merchandisingowa sieci handlowych (zadbanie o dobrą ekspozycję i widoczność produktów, umieszczanie materiałów reklamowych, zbieranie zamówień)
- Ustalanie akcji marketingowych
- Pozyskiwane nowych klientów
- Bliska współpraca z regionalnym przedstawicielem handlowym
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Wynagrodzenie 5000 PLN + premia + nagrody roczne
- Dofinansowanie do wypoczynku
- Prywatną opiekę medyczną
- Dofinansowanie do kraty Multisport
- Kompleksowe szkolenie wprowadzające
- Samochód służbowy
Oczekujemy:
- Wykształcenia min. średniego
- Doświadczenia na podobnym stanowisku- mile widziane
- Prawa jazdy kat. B
- Gotowości do pracy w terenie i częstych podróży
- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
- Samodzielności w działaniu i podejmowania inicjatywy
- Zaangażowania i sumienności w realizacji powierzonych zadań

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190