Przedstawiciel Handlowy (opakowania i folie przemysłowe)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
SalesHR
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów B2B ( głównie zakłady produkcyjne) w zakresie sprzedaży folii stretch
  • Obsługa i podtrzymywanie relacji z istniejącą już bazą Klientów krajowych na określonym obszarze Polski w zależności od miejsca zamieszkania kandydata (2-3 województwa)
  • Realizacja planów sprzedażowych, raportowanie swojej pracy i działań
  • Dbanie o bardzo dobre relacje z Klientami oraz o bardzo dobry wizerunek Firmy
  • Przeprowadzanie podstawowych testów folii w siedzibie Klienta oraz dobór odpowiedniego produktu zaspokajającego potrzeby klienta
  • Udział w targach branżowych, szkoleniach wewnętrznych

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku z aktywną sprzedażą do klientów B2B (zakłady produkcyjne) w asortymencie folii lub opakowań - min. 2 lata
  • umiejętność nawiązywania relacji z klientami, prowadzenia negocjacji
  • skuteczność, umiejętność radzenia sobie z obiekcjami klientów
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat B

OFERUJEMY:
  • otwartość na oczekiwania finansowe (umowa B2B, stała podstawa) kandydata
  • dodatkowe, comiesięczne prowizje
  • samochód służbowy i wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w pełni zdalną (raz na jakiś czas - przyjazd do centrali na południu Polski)
  • dużą samodzielność i wsparcie ze strony firmy

  • Praca Kraków
  • Przedstawiciel handlowy Kraków
  • Dyrektor handlowy Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179