Prezes Zarządu Spółki z o.o.
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Riki sp z oo
22. 4. 2024

Spółka z wieloletnim doświadczeniem w Transporcie towarów i rzeczy do 3.5t
Poszukuje Prezesa Zarzadu m/k miejsce pracy: do ustalenia Bilgoraj lub Warszawa lub hybrydowo.
Zakres obowiązków :
Adekwatne do stanowiska Prezesa
Nadzór nad pracą 120 osobowego zespołu kierowców oraz czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem 100 aut.
Zatrudnianie pracowników
Obsługa operatorów paliwowych
Finanse spółki
Wspolpraca z firmą spedycyjna
Wspolpraca z księgowością
Stanowisko bardzo niezależne ale i odpowiedzialne
Wymagania:
Niekaralnosc
Wysoka kultura osobista
Doświadczenie w transporcie rzeczy i towarów do 3.5t
Mile widziane języki obce
Znajomosc przepisów prawa wspólnotowego w zakresie transportu.
Oferujemy interesujące wynagrodzenie z możliwością podwyżki.
Zapraszam do składania cv
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692