Prezes Zarządu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
DGP Grupa Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Firma ochrony zatrudni Prezesa Zarządu.

Zakres obowiązków:

- opracowanie i wdrażanie strategii biznesowej mającej na celu

zwiększenie sprzedaży i poszerzenie bazy klientów,

- aktywne pozyskiwanie nowych kontraktów,

- analiza rynku, trendów branżowych i konkurencji w celu identyfikacji

nowych możliwości biznesowych.

Wymagania:

- minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

- zdolności negocjacyjne oraz silne umiejętności interpersonalne,

- znajomość branży ochrony,

- umiejętność zarządzania oraz pracy pod presją czasu,

- czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy.

CV proszę przesyłać na adres:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864