Asystentka / Asystentka Zarządu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sekretariatu
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Obsługa spotkań biznesowych i organizacja podróży służbowych
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Wsparcie administracyjne pracowników

Wymagania pracodawcy

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Praca z doświadczonym zespołem
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Atrakcyjna lokalizacja w centrum Warszawy

  • Praca Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864