Pracownik Techniczny - Spawacz - Ślusarz - Ruda Śląska - PRACA OD ZARAZ
  • Ruda Śląska, śląskie
Ruda Śląska
PreZero
8. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

• Bieżące utrzymanie ciągłości produkcyjnej instalacji technologicznej;

• Reagowanie na awarie;

• Spawanie elementów konstrukcyjnych;

• Spawanie elektryczne;

• Ręczne cięcie termiczne;

• Bieżące raportowanie postępów wykonywanych prac.

Wymagania:

• Aktualne i potwierdzone certyfikatami uprawnienia MIG 131, MAG 135, MMA 111;

• Aktualne i potwierdzone certyfikatem uprawnienia przepalacza gazowego;

• Aktualna książeczka spawacza;

• Doskonała znajomość zasad BHP;

• Precyzja w działaniu i umiejętności manualne;

• Zaangażowanie, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;

• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Mile widziane:

• Czynne prawo jazdy kat. B;

• Uprawnienia elektryczne SEP;

• Aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych min. kl. II WJO.

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy;

• Przyjazną atmosferę pracy;

• Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;

• Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

• Stabilne warunki zatrudnienia;

• Rynkowe wynagrodzenie;

• Pakiet opieki medycznej;

• Karnety sportowe;

• Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

Link do aplikowania:

  • Praca Ruda Śląska
  • Redaktor techniczny Ruda Śląska
  • Ślusarz Ruda Śląska
  • Spawacz Ruda Śląska
  • Pracownik fizyczny Ruda Śląska
  • Pracownik ochrony Ruda Śląska
  • Pracownik produkcji Ruda Śląska
  • Pracownik biurowy Ruda Śląska
  • Pracownik kolei Ruda Śląska
  • Pracownik umysłowy Ruda Śląska
  • Pracownik socjalny Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714