Pracownik Techniczny - Spawacz - Chorzów - PRACA OD ZARAZ
  • Chorzów, śląskie
Chorzów
PreZero
8. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

• Bieżące utrzymanie ciągłości produkcyjnej instalacji technologicznej;

• Spawanie elementów konstrukcyjnych;

• Spawanie elektryczne;

• Ręczne cięcie termiczne;

• Bieżące raportowanie postępów wykonywanych prac.

Wymagania:

• Aktualne i potwierdzone certyfikatami uprawnienia MIG 131, MAG 135, MMA 111;

• Aktualne i potwierdzone certyfikatem uprawnienia przepalacza gazowego;

• Aktualna książeczka spawacza;

• Doskonała znajomość zasad BHP;

• Czynne prawo jazdy kat. B;

• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;

• Samodzielność;

• Precyzja w działaniu i umiejętności manualne.

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy;

• Przyjazną atmosferę pracy;

• Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;

• Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

• Stabilne warunki zatrudnienia;

• Rynkowe wynagrodzenie;

• Pakiet opieki medycznej;

• Karnety sportowe;

• Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

Link do aplikowania:

  • Praca Chorzów
  • Redaktor techniczny Chorzów
  • Spawacz Chorzów
  • Pracownik fizyczny Chorzów
  • Pracownik ochrony Chorzów
  • Pracownik produkcji Chorzów
  • Pracownik biurowy Chorzów
  • Pracownik kolei Chorzów
  • Pracownik umysłowy Chorzów
  • Pracownik socjalny Chorzów
  • Pracownik ds. administracji Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551